JURA STUBLIC I FILM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JURA STUBLIC I FILM

Pišuci blog o Juri i filmu, odlucila sam napraviti i forum, pa eto
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Što mislite o Juri Stublicu i Filmu?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin



Broj postova : 23
Registration date : 30.06.2007

Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Empty
PostajNaslov: Što mislite o Juri Stublicu i Filmu?   Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Emptyned srp 01, 2007 5:50 am

Question
[Vrh] Go down
https://juraifilm.forumcroatian.com
bananko




Broj postova : 28
Registration date : 02.07.2007

Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o Juri Stublicu i Filmu?   Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Emptysri srp 04, 2007 11:41 am

Jura Stublić je po meni šlager-pjevač među novovalnim rokerima.

P.S. Budem se poslije više raspisao o njemu... sad nemam baš vremena za dublje analize Wink
[Vrh] Go down
deny_electra




Broj postova : 1
Age : 41
Registration date : 11.07.2007

Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o Juri Stublicu i Filmu?   Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Emptysri srp 11, 2007 3:29 am

Odlicna svirka u Beogradu, tri puta "uraaa" za Plavusu, odusevio me je...
Jura ne bi izneo koncert da mu nije Plavuse. Gde mogu da nadjem neke podatke o njemu, prvi put ga vidim, ne znam ko je. stvarno je ostavio retko dobar utisak na mene.
[Vrh] Go down
bananko




Broj postova : 28
Registration date : 02.07.2007

Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o Juri Stublicu i Filmu?   Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Emptysri srp 11, 2007 4:50 am

Da... "plavuša" hehe king

Taj dečec koga si ukratko jako dobro opisala na blogu se zove Borna, ako me uši još dobro služe.

I meni se čini a doslovno izvlači Juru iz škakljivih situacija... Primjerice, prije 20ak dana na koncertu na Klaki kad je bila pjesma "E, moj druže Bg" (što vi nažalost niste imali prilike čuti Crying or Very sad ), Jura se malo zaboravio i preskočio jedan dio pjesme, onda mu je gitarist šapnuo kaj je fulao... pa se ispravio i tu dionicu odvalio kako spada...

Je, dobar je frontmen taj mladić.
[Vrh] Go down
Edv1n




Broj postova : 21
Age : 33
Registration date : 01.07.2007

Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o Juri Stublicu i Filmu?   Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Emptysri srp 11, 2007 7:45 am

A kaj buš i najboljima se dešava, hehe,
ne zezam se pa kaj fulao fulao,ali ova vaša "plavuša" inače zna i jako dobro svira gitaru tako da nemaš tu kaj, njegova cjela nova (pomlađena) postava su svi neki školovani muzičari tako da tu nemaš kaj protiv njih reči Smile)))
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Edv1n




Broj postova : 21
Age : 33
Registration date : 01.07.2007

Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o Juri Stublicu i Filmu?   Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Emptysri srp 11, 2007 7:47 am

Ej i Marija ako imaš vremena daj dođi na icq da mi posalje jos 2 albuma koja mi fale, molim te
[Vrh] Go down
Admin
Admin



Broj postova : 23
Registration date : 30.06.2007

Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o Juri Stublicu i Filmu?   Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Emptysri srp 11, 2007 8:01 am

Hey...
Edvine,ja ću biti odsad pa do 6 na icq,pa mi se javi.
[Vrh] Go down
https://juraifilm.forumcroatian.com
bananko




Broj postova : 28
Registration date : 02.07.2007

Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o Juri Stublicu i Filmu?   Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Emptyčet srp 12, 2007 12:50 am

Hehe, Edo, svaki drugi post ti je tipa: "Marija, aj dođi na icq"



Edv1n je napisao/la:
A kaj buš i najboljima se dešava, hehe,
ne zezam se pa kaj fulao fulao,ali ova vaša "plavuša" inače zna i jako dobro svira gitaru tako da nemaš tu kaj, njegova cjela nova (pomlađena) postava su svi neki školovani muzičari tako da tu nemaš kaj protiv njih reči Smile)))
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

Pa meni je to super kaj je fulao -baš zbog činjenice kaj vidim da se i najboljima dešava Smile Bar je to interesantno bilo... A Jura je faca i dalje king
[Vrh] Go down
Edv1n




Broj postova : 21
Age : 33
Registration date : 01.07.2007

Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o Juri Stublicu i Filmu?   Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Emptyčet srp 12, 2007 6:53 am

Ej Marija dođeš na icq?
[Vrh] Go down
Admin
Admin



Broj postova : 23
Registration date : 30.06.2007

Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o Juri Stublicu i Filmu?   Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Emptyčet srp 12, 2007 7:33 am

Hey edvine,evo tek sad mogu doći i bit ću dosta,pa mi se javi
[Vrh] Go down
https://juraifilm.forumcroatian.com
Admin
Admin



Broj postova : 23
Registration date : 30.06.2007

Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o Juri Stublicu i Filmu?   Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Emptyčet srp 12, 2007 7:34 am

Hey edvine,evo tek sad mogu doći i bit ću dosta,pa mi se javi
[Vrh] Go down
https://juraifilm.forumcroatian.com
Yegor




Broj postova : 1
Registration date : 16.07.2009

Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o Juri Stublicu i Filmu?   Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Emptyčet srp 16, 2009 5:23 pm

mislim da je svakako jedan od najboljih javnih licnosti iz bivse Jugoslavije... Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o Juri Stublicu i Filmu?   Što mislite o Juri Stublicu i Filmu? Empty

[Vrh] Go down
 
Što mislite o Juri Stublicu i Filmu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
JURA STUBLIC I FILM :: Ovdje možete pisati teme vezane za Juru i film-
Forum(o)Bir: